Świetlica/Stołówka

Zasady korzystania ze stołówki szkolnej.

1. Z posiłków można korzystać wyłącznie w stołówce szkolnej.

1. Wydawanie posiłków odbywa się podczas przerw obiadowych: 11:30 – 11:50; 12:35 – 12:55,

1. na I przerwie posiłki spożywają uczniowie  klas I – IV SP

1. na II  przerwie posiłki spożywają uczniowie  pozostałych klas

1. Uczniowie, którzy kończą lekcje o godz. 11:30 i 12:35 spożywają posiłki pod koniec przerwy.

1. Na stołówce szkolnej mogą przebywać tylko osoby spożywające obiad oraz nauczyciele dyżurujący.

......................................................................................................................................................................................................................................................

Obiady

Proszę nie dokonywać żadnych wpłat do czasu otrzymania naliczenia na pasku.

Za obiady wpłacamy kwoty zgodnie z naliczeniem na pasku. Nie zaokrąglamy kwot.

Proszę o zapoznanie się z regulaminem stołówki szkolnej - (odliczenia obiadów, rozwiązanie umowy za żywienie).

Piramida zdrowego zywienia-jak wyzej.pdf

Ulotka - sól.pdf

Zasady zdrowego żywienia

Broszura dla rodziców - zasady zdrowego żywienia i aktywności  fizycznej dzieci i mlodzieży w wieku szkolnym.