Menu

 • Z kopyta kulig rwie ...

  17 i 18 stycznia 2019 r. klasy nauczania początkowego brały udział w kuligu w Wiśle Czarne. Pogoda dopisała i mogliśmy cieszyć się z uroków zimy. Góralskie koniki ciągnęły sanie doliną Białej Wisełki. Po przejażdżce na dzieci czekał ciepły poczęstunek i kubek gorącej, pysznej, malinowej herbatki.

  Zapraszamy do galerii:

 • - Obrazek 1

 • Ogłoszenie Rady Rodziców

  Drodzy Rodzice,

  W dniu 24 stycznia 2019r. (czwartek) o godzinie 16:30 w naszej szkoły odbędzie się zebranie dla :
  -  trójek klasowych
  -  komisji rewizyjnej
  oraz każdego rodzica chcącego mieć wpływ na funkcjonowanie naszej szkoły.

  Będzie to czas podsumowań Balu Karnawałowego oraz wszelkich działań jakie miały miejsce w pierwszym semestrze roku szkolnego,
  podejmiemy rozmowy związane z dalszymi inwestycjami jakie są potrzebne w naszej placówce by służyły naszym dzieciom.
  Liczymy na Państwa propozycje oraz wszelkie sugestie.
  Będzie możliwość przedstawienia naszych planów i pomysłów radnemu z komisji oświaty Panu Tomaszowi Pszczółka, który dotrze na nasze spotkanie.
  Serdecznie zapraszam do udziału w zebraniu.


  “Patrząc zawsze przed siebie, myśląc o tym, jak zrobić jeszcze więcej, osiągniesz stan umysłu, w którym nie ma rzeczy niemożliwych.” - Henry Ford


  Pozdrawiamy,
  Przedstawiciele Rady Rodziców
  tel. 500 253 500
  r.rodzicowsp8@gmail.com
  Dyżur Rady Rodziców: poniedziałki 7:45 - 9:50

 • Świąteczne kolędowanie

  Świąteczne kolędowanie

  W dniu 20 grudnia 2018 laureaci szkolnego Konkursu Kolęd wystąpili w Powiatowym Domu Pomocy Społecznej w Skoczowie. Nasz mini koncert, przygotowany przez
  p. GŚwiąteczne kolędowanie - Obrazek 1abrielę Targosz, jak i wspólne śpiewanie kolęd, bardzo się wszystkim spoŚwiąteczne kolędowanie - Obrazek 2dobał. Po występie dziewczynki rozdały kartki z życzeniami świątecznymi, które w czasie zajęć artystycznych przygotowali nasi uczniowie
  z p. Hieronimem Szewczykiem. Bardzo się cieszymy, że mogliśmy umilić ten przedświąteczny czas.

  Natalia Pawlas-Kasza

 • - Obrazek 1

 • „100 pływaków na 100- lecie Niepodległości”

  „100 pływaków na 100- lecie Niepodległości”

  „100 pływaków na 100- lecie Niepodległości”- pod takim hasłem Nasza Szkoła w sportowym stylu uczciła obchody setnej rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.
  W samo południe 05 grudnia na pływalni „Delfin” w Skoczowie 100 uczniów Naszej Szkoły z klas 4-8 SP oraz 3 klasy Gimnazjum stanęło na starcie rywalizacji sztafet pływackich.

  Wydarzenie otworzyła Pani wicedyrektor naszej szkoły Izabela Fajkis, w swoim przemówieniu nawiązała do kart historii oraz znaczenia tych specyficznych zawodów.
  Następnie wszyscy uczniowie wzięli udział w rozgrzewce, po której zostali podzieleni na cztery 25-osobowe mieszane drużyny.
  Zacięta rywalizacja trwała do ostatniej długości, a o wygranej decydowały dosłownie centymetry.
  Po zawodach przyszedł czas na pamiątkowe zdjęcia oraz uroczyste rozdanie dyplomów i nagród dla każdego uczestnika zawodów.

  Za przygotowanie zawodów oraz prawidłowy przebieg rywalizacji odpowiedzialni byli nauczyciele wychowania fizycznego: Dorota Lenart- Drozd, Agnieszka Mitręga, Sławomir Machej, Przemysław Kolondra, Marcin Michalik, Tomasz Jaworski i Zdzisław Kołodziejczyk.
  Szczególne podziękowania kierujemy do Rady Rodziców naszej szkoły za zaangażowanie, pomoc oraz ufundowanie nagród dla wszystkich uczestników zawodów.

  Dziękujemy również pływalni „Delfin” za możliwość przeprowadzenia zawodów, udostępnienie sprzętu nagłaśniającego oraz przychylność dla naszych działań.

  GALERIA

  /AMIT/

 • „Ekipy Mikołaja w akcji …”

  „Ekipy Mikołaja w akcji …”

  Dnia 6 grudnia zgodnie z tradycją, naszą szkołę odwiedziły trzy ekipy Mikołaja

  Uczniowie klasy 3cg podzieleni na grupy i ubrani w kolorowe stroje elfów, aniołków, diabełków i oczywiście Mikołaja obdarowały uczniów, nauczycieli oraz pracowników szkoły łakociami.

  Przy dźwiękach stosownych zimowych utworów oraz rymowanych wierszyków „zapracowane ekipy Mikołaja” odwiedzały uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły.

  Ich wizyty wzbudzały szczere zainteresowanie, wprowadzając świąteczne akcenty do szkolnej rzeczywistości. Sponsorem słodkości była Rada Rodziców i sklepik szkolny „Pieniążek:

  Do zobaczenia za rok!

  Ewelina Hałgas

  Galeria:

 • Charytatywna Zumba

  Charytatywna Zumba

  W środę, 5 grudnia odbyła się kolejna charytatywna Zumba organizowana przez p. Anitę Trąbałę  i Stowarzyszenie na Rzecz Integracji "Bądźmy Razem". Podczas imprezy zbierane były pieniądze dla podopiecznych naszego stowarzyszenia. Na najmłodszych uczestników czekało wiele atrakcji m.in. zabawy ruchowe, gry edukacyjne, malowanie twarzy oraz spotkanie z Mikołajem. Oprócz szczytnego celu, jakim było dofinansowanie naszego stowarzyszenia, pokazaliśmy również jak fantastyczna jest aktywność fizyczna oraz ile radości może dać taniec.

  Dziękujemy za wsparcie naszej działalności oraz za wielkie serce jakie okazujecie Państwo każdego roku.

   

  GALERIA

 • Świetlica szkolna zaprasza

  Świetlica szkolna zaprasza

  ŚŚwietlica szkolna zaprasza - Obrazek 1wietlica szkolna zaprasza serdecznie na kiermasz bożonarodzeniowy, który trwa od 3 do 20 grudnia.W sprzedaży są m.in.wianki, stroiki, kartki i pierniczki. Dochód ze sprzedaży wcałości zostanie przeznaczony na wsparcie akcji charytatywnej "Polanadziei". Zapraszamy

  Świetlica szkolna zaprasza - Obrazek 2

  Świetlica szkolna zaprasza - Obrazek 3Świetlica szkolna zaprasza - Obrazek 4

   

 • Mikołajki

  W tym roku Mikołaj odwiedzil naszą szkołę już 5 grudnia. W auli szkoly spotkał się z najmłodszymi uczniami obdarowując ich,  przy świątecznej muzyce, słodkim poczęstunkiem oraz niespodzianką - biletem do kina. Niespodzianka bardzo się podobała. Dzieci obejrzały film pt. "Poczta Świętego Mikołaja"

  zdjęcia:

 • "Prezent pod choinkę"

  "Prezent pod choinkę"

  Od wielu lat uczniowie naszej szkoły wspierają akcję "Prezent pod choinkę" organizowana przez kościół ewangelicki. Przebiegiem akcji w naszej szkole zajmują się opiekunowie Samorządu Uczniowskiego,a klasy wraz z wychowawcami przygotowują świąteczne paczki dla ubogich dzieci z krajów wschodnich. Finał akcji miał miejsce 29.10. Miło nam poinformować, że udało nam się zebrać 99 pięknych paczek. Najwięcej prezentów w przeliczeniu na ilość uczniów w klasie zrobiła klasa 5e. Drugie miejsce miała klasa 3bG, a na trzecim uplasowała się klasa 6a. Dziękujemy ogromnie za wielkie zaangażowanie i pomoc.

  Opiekunowie SU

  "Prezent pod choinkę" - Obrazek 1

 • - Obrazek 1

 • Ogłoszenie Rady Rodziców

  W najbliższym czasie odbędą się zebrania w klasach.
  Serdecznie zachęcamy do udziału.

  Podczas zebrania będzie można dokonać :

  - wpłaty na fundusz Rady Rodziców u wychowawcy klasy bądź przedstawiciela trójki klasowej oraz przy wejściu do szkoły
  w dniu zebrań 29.112018r. od godz. 15:30 do 17:15.

  - wesprzeć organizację Balu Karnawałowego (19.01.2019r.) poprzez zakup cegiełki "Bal Bez Balu" koszt 5zł / szt.

  - dostarczyć bony, dary rzeczowe itp., które zostaną przekazane na fanty podczas szkolnego balu karnawałowego;

  Ruszyła sprzedaż biletów na BAL KARNAWAŁOWY Ogłoszenie Rady Rodziców - Obrazek 1
  na który serdecznie zapraszamy dnia 19. Stycznia 2019 r. do Restauracji Nowa Maja, startujemy o 19:00.
  Dobrą zabawę zapewnia nam DJ EBI.
  Rezerwacja : 500 253 500 - Marzena Sadlok-Moskała
  509 514 301 - Agnieszka Danel-Kuras
  wpłaty na bal: podczas dyżurów RR w poniedziałki od 7:45 do 9:50 albo na konto RR z dopiskiem BAL.
  37 8126 0007 0000 5249 2000 0020
  Koszt : 110zł / os przy wpłacie do 20.12.2018r.
  Więcej szczegółów na ulotkach i plakatach.

  Cały czas trwa zbiórka makulatury którą można oddać w szkole przy wejściu do szatni bądź bezpośrednio do skupu w Górkach Wielkich, „Darus” Dariusz Moskała, ul. Spółdzielcza, tel. 338587134
  (na koniec roku szkolnego wyróżnione zostaną 3 klasy które zbiorą największą ilość makulatury).

  Pozdrawiamy i do zobaczenia,
  Przedstawiciele Rady Rodziców
  tel .500 253 500
  r.rodzicowsp8@gmail.com
  dyżur Rady Rodziców w poniedziałki 7:30 do 9:50 - pokój nr 56

 • Program wychowawczo – profilaktyczny „Archipelag Skarbów”

  Program wychowawczo – profilaktyczny „Archipelag Skarbów”

  W dniach 15 i 16 listopada uczniowie naszej szkoły z klas VIII i III gimnazjum wzięli udział w programie wychowawczo – profilaktycznym „Archipelag Skarbów”.

  Program uczy zdrowego i mądrego stylu życia. Zachęca młodzież do unikania alkoholu, narkotyków, przemocy, pornografii. Pokazuje młodym ludziom ich ogromny potencjał.

  Dwa, czterogodzinne bloki warsztatów zabrały młodzież w poszukiwanie skarbu, jakim jest głębokie szczęście, trwała miłość i realizacja w życiu własnych pasji i marzeń.

  Program wskazuje, jak ważne w budowaniu wzajemnych relacji są takie wartości, jak zaufanie i szacunek.

  W drugim dniu zajęć odbył się Festiwal Twórczości. Uczniowie prezentowali różne formy wypowiedzi na temat omawianych wartości. Był wiersz w języku polskim, w języku angielskim oraz prezentacje multimedialne.

  GALERIA

 • Scenki teatralne „Żyj bez uzależnień” 2018

  Scenki teatralne „Żyj bez uzależnień” 2018

  Finał tegorocznej edycji konkursu teatralnego w ramach Powiatowej Kampanii Profilaktycznej „Żyj bez uzależnień”, zorganizowanej przez Biuro Promocji Zdrowia Starostwa Powiatowego odbył się 13 listopada w auli Zespołu Szkół Technicznych płk. G. Langnera w Cieszynie.  Głównym celem konkursu było promowanie zdrowego stylu życia oraz upowszechnianie zasad profilaktyki uzależnień. W finałowym przeglądzie teatralnym udział wzięli uczniowie szkół podstawowych z terenu Powiatu Cieszyńskiego pod opieką koordynatorów szkolnych.

  W dwóch kategoriach wiekowych zaprezentowano 11 scenek rodzajowych. Scenki teatralne oceniało Jury, w składzie: Anna Suchanek-Wiceprzewodnicząca Komisji Zdrowia i Pomocy Społecznej; dr Ewa Tomaszewska z Zakładu Edukacji Kulturalnej Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, Piotr Przewdzing - Państwowy Pow. Inspektor Sanitarny w Cieszynie; Małgorzata Krótki - Wicedyrektor Zespołu Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Cieszynie, Barbara Karnas-Greń z Sekcji Promocji Zdrowia Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie, Daria Czarnecka - Inspektor Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Cieszynie oraz Barbara Kłosowska - Kierownik Biura Promocji Zdrowia – zarazem Przewodnicząca Jury. Podstawą oceny scenek były następujące kryteria: kreatywne ujęcie problematyki uzależnień, gra aktorska, dykcja, ruch oraz scenografia, oprawa muzyczna, efekty dźwiękowe. Członkowie Jurorzy po wnikliwej analizie, przyznali swe punkty w skali 1-3 za każde kryterium i oddali swoje oceny w formie pisemnej. Wszystkie punkty zostały podsumowane, a najwyższe wyniki, pozwoliły wyłonić laureatów. Po czym nastąpiło uroczyste wręczenie dyplomów  i nagród rzeczowych, które wyróżnionym uczniom i ich opiekunom wręczyli przedstawiciele Jury.

   

  Serdecznie dziękujemy Bożenie Cholewie Dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Cieszynie za udostępnienie auli, zaś pedagog Wiktorii Wacławik-Liszce i uczniom za wsparcie organizacyjne. Dziękujemy Tadeuszowi Browińskiemu Prezesowi Fundacji św. Antoniego za czekolady oraz Bogdanowi Kasperkowi Dyrektorowi Biura Stowarzyszenia Rozwoju i Współpracy Regionalnej „Olza” za gry edukacyjne oraz Pani Barbarze Karnas-Greń z ZZOZ za wykonanie sesji zdjęciowej.

   

  Laureatom gratulujemy, a wszystkim uczestnikom i Jurorom dziękujemy za zaangażowanie i udział.

                      

  WYNIKI KOŃCOWE

   

  Grupa młodsza:

  I miejsce zdobyła scenka: „Bliżej siebie, dalej od narkotyków” grupy uczniów Szkoły Podstawowej  nr 5 z Oddziałami Integracyjnymi w Cieszynie w składzie: Sara Czudek, Vanessa Marino, Maksymilian Banot, Tomasz Chmiel. Panie - Ilona Boruta i Magdalena Myrta otrzymały wyróżnienie dla opiekuna.

  II miejsce zdobyła scenka: „Walka Joli z nałogiem” grupy uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Stefana Żeromskiego w Brennej, w składzie: Amelia Słowiok, Jan Grabowiecki, Jan Greń

  Opiekun szkolny - Pani Aneta Niedoba.

  III miejsce zdobyła scenka: „Bezpieczny internet” grupy uczniów Klimatycznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Jerzego Michejdy w Ustroniu, w składzie: Natalia Faron, Julia Wantulok, Klaudia Troszok, Wanda Żlik. Koordynatorzy szkolni, Panie: Małgorzata Strawa oraz Anna Kopiec.

   

  Grupa starsza:

  I miejsce zdobyła scenka: „Kraina palaczy” grupy uczniów Szkoły Podstawowej im. P. Kojzara           w Mnichu w składzie: Klaudia Biernat, Joanna Klimek, Katarzyna Sierny, Kornelia Waliczek,

  wyróżnienie otrzymała pedagog Pani Beata Mulczyńska.

  II miejsce zdobyła scenka: „O białej zarazie, co czarną klątwę rzuciła” grupy uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zaborzu, w składzie: Wiktoria Sobala, Amelia Pietrzyk, Martyna Szczypka, Mateusz Ferfecki, Opiekun szkolny Pani Jolanta Strządała

  III miejsce zdobyła scenka: „Dwie twarze” grupy uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 im. K. Bochenek w Skoczowie, w składzie: Dżesika Cekiera, Krzysztof Krysiński, Bartłomiej Chruszcz, Wiktoria Świńczyk, koordynator szkolny Pan Mariusz Porębski.

   

  Scenki teatralne „Żyj bez uzależnień” 2018 - Obrazek 1

 • „Żeby Polska była Polską…”

  „Żeby Polska była Polską…”

  W piątek, 9 listopada br. w naszej szkole odbyły się uroczyste akademie z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. O godz. 8.00 świętowanie rozpoczęli uczniowie edukacji wczesnoszkolnej, zaś  o godz. 11.00 rozpoczęła się Akademia z udziałem zaproszonych gości w osobach: z-cy burmistrza Andrzeja Bubnickiego, przewodniczącego Rady Miejskiej Rajmunda Dedio, sekretarz gminy Beaty Macury, radnej Marii Brodniewicz oraz przewodniczącej Rady Rodziców Marzeny Sadlok-Moskały. O godz.11.11 wszyscy uczniowie naszej szkoły, nauczyciele oraz zaproszeni goście odśpiewali Hymn państwowy, włączając się do ogólnopolskiej akcji bicia „Rekordu dla Niepodległej”. Gości przywitała dyrektor szkoły Jolanta Pelic-Bobko, a następnie głos zabrał pan Andrzej Bubnicki i Rajmund Dedio. W przemówieniach nawiązywali do sytuacji historycznych mających wpływ na odzyskanie przez Polskę niepodległości oraz podkreślali rolę patriotyzmu w wychowaniu młodego pokolenia. Uczniowie przedstawili fascynującą monodramę, były patriotyczne pieśni i wiersze. Wszystko to wprowadziło w podniosły nastrój, adekwatny do obchodzonego święta.

  Świętowanie 100 rocznicy niepodległości naszej Ojczyzny uświetniono wystawą usytuowaną na szkolnym korytarzu : „100 lat w osobach i wydarzeniach”. Uczniowie mogą zapoznać się z bohaterami walczącymi o wolność dla Polski, ofiarami reżimu komunistycznego oraz Polakami rozsławiającymi naszą ojczyznę swoimi dziełami. Wystawa przypomina również daty ważnych wydarzeń w ostatnim stuleciu.

  W ramach obchodów 100-lecia niepodległości w naszej szkole zorganizowany zostanie również konkurs historyczny, a nauczyciele wychowania fizycznego zaproszą uczniów skoczowskich szkół do bicia rekordów na basenie podczas zawodów „100 pływaków na Stulecie”.

  GALERIA

   

 • WIDOWISKO EDUKACYJNE

   WIDOWISKO EDUKACYJNE

  W dniu 7.11.2018r. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w widowisku edukacyjnym pt. „Wielcy Rodacy” prowadzonym przez Stanisława Sielickiego. Dzieci poznały historię hymnu polskiego, postacie wybitnych polaków oraz ważne dla Polski wydarzenia historyczne.

  Cała widownia przybrała barwy narodowe. Widowisko bardzo podobało się dzieciom.

  GALERIA

 • PASOWANIE

  Zgodnie z tradycją naszej szkoły, w dniu 30 X 2018 r. pierwszaki zostały pasowane na nowych uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 im. Krystyny Bochenek w Skoczowie.

  Wydarzenie przebiegało w podniosłej i uroczystej atmosferze. W stołówce szkolnej zebrali się odświętnie ubrani uczniowie wraz z rodzicami, wychowawczynie oraz dyrekcja szkoły – Jolanta Pelic-Bobko oraz Izabela Fajkis.

  Uczniowie klas pierwszych złożyli ślubowanie, że zawsze będą godnie reprezentować szkołę, zachowywać się kulturalnie i z szacunkiem traktować kolegów, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły oraz sumiennie wykonywać obowiązki ucznia.

  W dalszej części programu odbył się krótki występ artystyczny. Uczniowie zaprezentowali się wspaniale. Wykazali się świetną recytacją wierszyków oraz pięknym śpiewaniem. A nad wszystkim czuwały ich Panie.

  Następnie pani dyrektor Jolanta Pelic – Bobko pasowała dzieci na uczniów Szkoły Podstawowej nr 8 im. K. Bochenek w Skoczowie. Po uroczystości wszyscy obecni zostali zaproszeni przez pierwszaków na słodkie przyjęcie przygotowane przez rodziców, które upłynęło w miłej i radosnej atmosferze.

  Dostarczyło to wszystkim dużo wzruszeń i przeżyć, szczególnie dzieciom i ich rodzicom.

  Mamy nadzieję, że ten ważny moment w życiu każdego ucznia pozostanie na długo w ich pamięci.

   

  Zapraszamy do galerii:

   

   

   

 • Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

  Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole

  W piątek 12 października świętowaliśmy.

  Samorząd Uczniowski przygotował uroczystą akademię, w której brali udział zacni  goście. Byli to przedstawiciele władz w Skoczowie:  Pan Burmistrz Mirosław Sitko, jego Zastępca Pan Andrzej Bubnicki, Pani Sekretarz Gminy Beata Macura,  i Panie radne: Maria Sobik i Maria Brodniewicz. Zaprosiliśmy również laureatów IX Skoczowskiego Dyktanda Ortograficznego „Diamentowa Ósemka„, aby uroczyście ich nagrodzić. Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli Rady Rodziców w osobach Pań Marzeny Sadlok - Moskała i  Agnieszki Danel - Kuras. Były życzenia i kwiaty, a  uczniowie obdarowali swoich pedagogów Medalami Dla Super Nauczyciela.

   

  Po akademii przedstawiciele naszej szkoły wraz z Paniami Dyrektor zaproszeni byli na uroczysta Galę z okazji DEN do Teatru Elektrycznego. Tam odbyło się wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego m..in. Pani Dominice Szklorz  i Pastorowi  Wiesławowi Łyżbickiemu, a także wręczenie nagród Burmistrza aż pięciu przedstawicielom naszego grona pedagogicznego- Pani Dyrektor Jolancie Pelic- Bobko i Paniom Ewelinie Hałgas, Natalii Pawlas- Kasza, Beacie Niezborskiej - Klocek i Bożenie Medwid.  Nauczycielom towarzyszyli nasi podopieczni, którzy otrzymali stypendium za bardzo wysokie wyniki w nauce, a są to : Gabriela Farian i Natalia Waleczek z klasy IIIB Gimnazjum, Wiktoria Kubica z klasy 7A SP, Jakub Zipser z klasy 5B SP oraz Adrianna Gilek   z klasy 5E SP.

  To był bardzo miły dzień.

  GALERIA

 • IX Skoczowskie Dyktando Ortograficzne „Diamentowa Ósemka”-wyniki

  Krzyżak miażdżący rzeżuchę w moździerzu

  Już po raz dziewiąty gościliśmy uczniów oraz dorosłych, którzy

  nie bali się zmierzyć z niełatwym przecież pod wzgledem pisowni językiem polskim.

  Wzorem lat ubiegłych nasze dyktando odbyło się w dwóch turach. We wtorek (9 października) o godzinie 9.00 w naszej szkole pisali uczniowie naszej gminy, a w tym samym dniu o 16.30 w Teatrze Elektrycznym spotkali się rodzice, nauczyciele, przyjaciele szkoły- dorośli mieszkańcy Gminy Skoczów.

  Podobnie jak rok temu twórcą i gościem dyktanda dla dorosłych był Pan Dariusz Rekosz- pisarz i publicysta.

   

  Uczniowie pisali w dwóch kategoriach wiekowych- klasy IV- VI szkoły podstawowej i klasy VII, VIII i III gimnazjum.

   

  Miło nam ogłosić, że wśród najmłodszych najlepsi okazali się:

  I Emilia Firganek SP w Pierśćcu

  II Ida Bulik SP w Ochabach

  III Alicja Dziadek SP w Pierśćcu

   

  Wśród klas starszych czołowe miejsca zajęli:

  I Julia Kóska SP w Ochabach

  II Martyna Czerny SP w Pierśćcu

  III Mateusz Słowiok SP nr1 w Skoczowie

   

  I wreszcie miło nam poinformować Państwa, że wśród dorosłych

  Mistrzem IX Skoczowskiego Dyktanda Ortograficznego została

  Pani Joanna Hawełek

  Wicemistrzami zostali :

  Pani Halina Kobus

  Pan Sławomir Gilek

  Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 12 października w auli naszej szkoły o godzinie 10.00

   

   

  Na specjalne życzenie uczestników dyktanda dla dorosłych podajemy kolejne miejsca
  (do 10) kodami:

  10

  22

  34

  18

  11

  38

  03

   

  Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy i mamy nadzieję, że dobrze się bawili, bo to jest głównym zamysłem organizatorów.

  Zapraszamy za rok na X jubileuszową edycję Dyktanda

  WWW.GALERIA OX.PL

   

   

   

   

   

   

strona:

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
  ul. Morcinka 20
  43-430 Skoczów
 • (+48) 33479-30-20

Galeria zdjęć