Menu

  • Wygrywamy półfinał wojewódzki!!!

    W dniu 13.05.2019 r. w naszej szkole odbyły się półfinały wojewódzkie Igrzysk Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt. Do walki , w której stawką był awans do finałów wojewódzkich stanęły naprzeciw siebie reprezentantki szkół z Katowic, Tychów , Siemianowic oraz nasze uczennice. W pierwszym półfinale zmierzyły się nasze uczennice z zawodniczkami z Siemianowic Śląskich. Po wyrównanej walce zwycięstwo 2:0 odniosły nasze siatkarki. W drugim półfinale zagrały reprezentantki Tychów oraz Katowic. Po pierwszym gładko wygranym secie przez uczennice ze sportowej szkoły z Tychów wydawało się już jasne jaki będzie skład finału. Jednak zawodniczki Katowic- na przekór- wygrały drugiego seta doprowadzając do zaciętego tie-breaka, gdzie górą były już zawodniczki z Tychów. Po meczach półfinałowych przyszedł czas na mecze o miejsca. Najpierw zagrano mecz o 3 miejsce, gdzie po trzech setach górą były zawodniczki z Katowic. W meczu finałowym do połowy pierwszego seta trwała zażarta walka. Końcówka należała jednak do przyjezdnych. Nasze siatkarki szybko otrząsnęły się z nieprzyjemnej przegranej. Drugi set padł już naszym łupem. Trzeci- najbardziej zacięty set lepiej rozpoczęły nasze uczennice od prowadzenia 3:0 i 8:4. Po zmianie stron do gry wróciły Tychy wychodząc na prowadzenie 8:11. Później znów dobry los odwrócił się do nas i wyrównaliśmy. Końcówka należała już do naszych uczennic. Set zakończył się wynikiem 15:12, a cały mecz 2:1, co dało upragniony awans do finału wojewódzkiego.

    Wyniki:

    Siemianowice Śląskie- SP 8 Skoczów 0:2

    Katowice- Tychy 1:2

    O 3 miejsce Siemianowice Śląskie- Katowice 1:2

    O 1 miejsce SP 8- Tychy 2:1

    Naszą szkołę reprezentowały: Gosia Ciężkowska, Kornelia Bul, Karolina Gandor, Paulina Wardęga, Laura Palej, Gabrysia Farian, Sonia Świst i Emilia Heller. Opiekunem zwycięskiej drużyny była Dorota Lenart- Drozd. Za organizację zawodów odpowiadała Agnieszka Mitręga, natomiast sędzią był Dawid Sładczyk.

    /A. Mitręga, D. Lenart-Drozd/

     

  • Święto 3 Maja

    Każdego roku w naszej szkole rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja 1791 r. obchodzona jest bardzo uroczyście. W dniu 30 kwietnia br. uroczystości obchodzono w auli szkoły w trzech grupach wiekowych: kl. I-III SP, kl. IV-VI SP, kl. VII ,VIII ,III G.

    Początek uroczystości rozpoczął się od odśpiewania Hymnu w obecności pocztu sztandarowego, po którym Pani Dyrektor Jolanta Pelic-Bobko przywitała gościa Panią Beatę Macurę – Sekretarz Urzędu Miejskiego w Skoczowie oraz całą społeczność szkolną.

    Uczniowie klas od IV SP – III G uczestniczyli w przedstawieniu krótkiej lekcji historii, dzięki której mogli sobie przypomnieć i utrwalić najważniejsze wydarzenia związane z uchwaleniem Konstytucji 3 maja 1791 r. Wydarzenia historyczne tamtych lat przedstawione przez uczniów wspierała prezentacja multimedialna, utwory wybitnych poetów recytowane przez uczniów oraz niepodległościowy repertuar muzyczny szkolnego chórku.

    Uroczystą lekcję historii o rocznicy 3 Maja podsumowała Pani Dyrektor , która przedstawiła etapy historycznych zmian w obchodzenia Swięta 3 Maja oraz wręczyła nagrody uczniom uczestniczącym w konkursie „ Kółko i krzyżyk” zorganizowanym z okazji Święta Patrona szkoły.

    I miejsce zdobył – Kacper Gwizdak, II miejsce – Michał Leśniak, III – miejsce Mateusz Fąfrowicz. Wszyscy zdobywcy pierwszych trzech miejsc otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody i reprezentują klasę III b Gimnazjum. Cały konkurs prowadził i nadzorował nauczyciel historii i geografii Pan Henryk Linert.

    Uroczystość przygotowali uczniowie klasy VII a i VII b wraz z chórkiem szkolnym pod kierunkiem nauczycieli : Gabrieli Targosz, Henryka Linerta i Haliny Gatner.

    Halina Gatner

  • Obiad w 3F

    Obiad w 3F

    09.05.2019 uczyliśmy się smażyć kotlety schabowe i piec frytki w piekarniku. Niespodziewanie odkryliśmy w sobie kulinarne talenty. Dania wyszły nam tak dobre, że  p. Magda Gessler z pewnością by nas pochwaliła. Niebawem pieczemy babeczki.

    GALERIA

  • Druga edycja X Konkursu Pięknego Czytania.

    Druga edycja X Konkursu Pięknego Czytania.

    W dniu 9.05.2019 odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla klas VI-VIII. Najstarsza grupa uczestników zmierzyła się z tekstami Ewy Nowak „Yellow Bahama w prążki”, Hanny Ożogowskiej „Za minutę pierwsza miłość” oraz N.H.Kleinbauma „Stowarzyszenie umarłych poetów”. Mimo, iż prezentowane utwory były o wyższym stopniu trudności, uczniowie doskonale poradzili sobie z ich interpretacją. Mamy nadzieję, że czytane fragmenty zachęcą uczestników do zapoznania się z całością książki.

    W tej grupie wiekowej lista laureatów jest następująca:

    Miejsce I : Julia Hazuka VII a

    Miejsce II: Kornelia Kuciej VIII b

    Miejsce III: Nadia Heller VI c

    Miejsce III: Wiktoria Łukasik VII c

    Wyróżnienia otrzymali: Dawid Knyps VI a, Przemysław Nawrocki VI b, Oliwia Lekan VII b, Paskal Staniek VIIIa, Aleksandra Porębska VIII c

     

    W dniu 7.05.2019 odbył się Konkurs Pięknego Czytania dla klas IV-V. Hasło przewodnie tegorocznych zmagań czytelniczych brzmi „ Czy warto czytać ?” W dobie wszechobecnej cyfryzacji zamiłowanie do książek jest szczególnie cenne. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zaprezentowali wysoki poziom umiejętności czytelniczych. Uczestnicy prezentowali fragmenty książek : Marii Krüger „Ucho, Dynia, 125 „ i Edmunda Niziurskiego„ Niewiarygodne Przygody Marka Piegusa”.


    A oto laureaci naszego konkursu:

    Miejsce I : Amelia Brodacz kl V b

    Miejsce II: Julia Kołpak kl V a

    Miejsce III: Marcelina Kiełbasa kl IV a

    Miejsce III: Monika Zabłocka kl IV e

    Wyróżnienia otrzymali: Filip Moskala kl IV b, Nadia Bieg kl. IV c, Natalia Warmijak kl IV d,

    Patrycja Kukuczka kl V a, Oliwia Karczmarczyk V c, Daniel Dziekan kl V d.

     

    GALERIA
     

  • V Regionalny Konkurs Biblioteczny i Nasza laureatka…

    V Regionalny Konkurs Biblioteczny i Nasza laureatka…

    W dniu 8.05.2019 w Ośrodku Doskonalenia Zawodowego „Publisher–Innowacje” w Cieszynie odbył się finał V Regionalnego Konkursu Bibliotecznego „Zareklamuj książkę”. Z naszej szkoły, zgodnie z regulaminem, wysłano 4 prace konkursowe. Jedna z nich, autorstwa uczennicy klasy III a Nikoli Sobel, zdobyła II miejsce w kategorii klas I - III. Nikola w swojej pracy plastycznej zareklamowała lekturę Justyny Bednarek „Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych). Jury doceniło kreatywność jej plakatu, w którym wykorzystała rozmaite techniki plastyczne (forma kolażu). Podczas uroczystej gali wręczania nagród, uczennicy towarzyszyła wychowawczyni P. Jolanta Krzywoń. Nagrody wręczali organizatorzy. Uroczyste chwile uświetnił występ dziewcząt z zespołu tanecznego oraz wykład na temat czytelnictwa.

    Celem konkursu było pobudzanie wyobraźni u młodych czytelników, popularyzacja czytelnictwa literatury dziecięcej, przybliżenie pojęć związanych z reklamą i promocją książek.

    Nad całością szkolnego etapu konkursu czuwała P. Maria Szturc (nauczyciel bibliotekarz).

  • Zwiedzamy Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach!

    Zwiedzamy Akademię Wychowania Fizycznego w Katowicach!

    W dniu 5.04.2019 r. klasa czwarta o profilu pływackim wraz z opiekunami Panią Dorotą Lenart-Drozd i Panią Agnieszką Mitręgą udała się do Katowic. Uczniowie mieli możliwość zwiedzić budynki uczelni- odwiedziliśmy bibliotekę, hale sportowe, pływalnię, sale wykładowe i ćwiczeń oraz różne pomieszczenia do wykonywania badań. Obejrzeliśmy zajęcia sportowe z koszykówki, gier i zabaw ruchowych, piłki ręcznej oraz pływania. Dzieci zostały również zważone i zmierzone. Specjalna waga obliczyła różne wskaźniki składu ciała. Uczniowie dostali wydrukowane wyniki, aby mogli się z nimi zapoznać w domu. Ciekawym doświadczeniem było również zwiedzenie części, gdzie odbywają się zajęcia z fizjoterapii. Nad całością czuwał członek Samorządu Studenckiego- Kewin. Na koniec spotkania  Kewin wystąpił w przebraniu maskotki uczelni czym zaskarbił sobie jeszcze większą sympatię dzieci.

    GALERIA

                                     Agnieszka Mitręga, Dorota Lenart- Drozd

  • Święta majowe

    W dniu 30 kwietnia 2019 r. najmłodsi uczniowie naszej szkoły brali udział w krótkiej akademii poświęconej rocznicy Uchwalenia Konstytucji 3 Maja oraz Dnia Flagi Rzeczpospolitej Polskiej. Z różnych źródeł dowiadujemy się, jak ważne dla Polski były te wydarzenia. Właśnie 3 maja 1791 r. w Polsce uchwalono Konstytucję, która była pierwszą w Europie a drugą na świecie. Konstytucja to najważniejszy dokument, który był Polsce bardzo potrzebny. Mogła wzmocnić państwo i stworzyć  prawne podstawy do przekształcania go w państwo silne i nowoczesne. Święta te są okazją do rozmowy o patriotyzmie, o znaczeniu Ojczyzny w naszym życiu i symbolach narodowych.

  • X Konkurs Pięknego Czytania „Czytanie to moja pasja”.

    W dniu 05.04.2019 w naszej szkole rozpoczęła się już dziesiąta edycja „Konkursu Pięknego Czytania.” W pierwszej kolejności do rywalizacji przystąpili uczniowie klas 1-3. Wszyscy uczestnicy mieli za zadanie przygotować  i zaprezentować fragment ulubionego opowiadania. Dominowała tematyka baśniowa i elementy świata fantastycznego. Podczas zmagań konkursowych jury mogło także podziwiać iękne stroje i rekwizyty związane z tematyką danego utworu. Nasi najmłodsi z wielką kreatywnością i zaangażowaniem  podeszli do tego zadania. Wszystkim serdecznie gratulujemy i przedstawiamy wyniki:

    Klasy pierwsze:

    Wojciech Pacierz I miejsce,

    Adam Walczuk II miejsce,

    Jakub Więch III miejsce.

    Wiktor Kowala wyróżnienie.

    Klasy drugie:

    Natalia Bujok I miejsce,

    Oliwier Łukasik II miejsce,,

    Hanna Kolondra III miejsce,

    Nadia Bruchajzer wyróżnienie.

    Klasy trzecie:

    Jan Mizia  I miejsce,

    Wiktoria Świst  II miejsce,

    Jan Szkorupa III miejsce.

    zdjęcia:

     

  • Wszystkim życzę spokojnych Świąt Wielkanocnych obfitości łask Bożych, zdrowia, radości, wytrwałości w codziennym zmaganiu się z przeciwieństwami, poczucia siły, pokoju i nieustającej wiary i nadziei, którą daje zmartwychwstały Chrystus.

    Jolanta Pelic-Bobko

  • ZDROWO JEM, WIĘCEJ WIEM

    Klasa 2 a uczestniczyła w projekcie „Zdrowo jem, więcej wiem”. Zrealizowany cykl zajęć miał na celu uświadomienie dzieciom i rodzicom, że stan ich zdrowia i samopoczucia zależy od sposobu odżywiania i aktywności fizycznej. Uczniowie obejrzeli film edukacyjny Pascala Brodnickiego pt.:”Zachowaj równowagę” oraz prezentację „Wybieram zdrowie i zdrowe odżywianie” i „Prawidłowe żywienie uczniów”, które w ciekawy i obrazowy sposób przedstawiły zasady zdrowego trybu życia.  Zasób nowych informacji pozwolił im wyciągnąć wnioski, wymienić zdrowe produkty żywieniowe i produkty, których powinni unikać. 

    W realizacji projektu przewidziano również udział dzieci w zajęciach sportowych.

    Kończąc działania projektowe uczniowie zdobytą wiedzą i umiejętnościami chętnie dzielili się z koleżankami i kolegami. W ramach kampanii promocyjnej wykonano gazetkę ścienną „Rosnę i zdrowo się odżywiam!”– przedstawiającą piramidę żywieniową i prace dzieci reklamujące produkty, które powinni spożywać.  Projekt cieszył się dużym zaangażowaniem i entuzjazmem ze strony uczniów.

    Wychowawczynie klasy 2a: Irena Bulandra i Barbara Raszka

    zdjęcia:

  • Uroczystości wręczania zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

    Uroczystości wręczania zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych

    We wtorek, 02 kwietnia 2019 r. odbyła się uroczystości wręczania zaświadczeń laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych organizowanych dla uczniów szkół podstawowych i dotychczasowych gimnazjów w roku szkolnym 2017/2018.

    W uroczystości wziął udział uczeń klasy VIII naszej szkoły – Daniel Troszok – laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z chemii.

    Uroczystość odbyła się w  Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku-Białej.

    Dyplomy oraz nagrody, przy dźwięku fanfar, wręczył uczniom Wicekurator Oświaty Jacek Szczotka. Uroczystość uświetnił występ ucznia Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Bielsku, również laureata jednego z tegorocznych konkursów.

  • IX Gwarowy Konkurs Recytatorski

    IX Gwarowy Konkurs Recytatorski

    29 marca  już dziewiąty raz spotkaliśmy  się na naszym konkursie, aby uczcić obchody Dnia Patrona  naszej szkoły – Pani  Krystyny Bochenek.  Znane są jej zasługi w promowaniu poprawności języka  polskiego. W naszej szkole połączyliśmy to m. in.  z  kultywowaniem gwary Śląska Cieszyńskiego, która przecież nierozerwalnie związana jest z ludźmi żyjącymi na tym terenie. Chcemy zachęcać do poznania języka  naszych przodków, a także kultury, którą rozwijali. 

    W konkursie wzięło udział 43 uczniów, którzy oceniani byli w trzech kategoriach wiekowych- klasy I-III SP, klasy IV-VI SP oraz klasy VII – VIII  SP i III G. Wszyscy oni wykazali się  ogromnym talentem i odwagą, za co należą im się ogromne brawa.

    W jury zasiedli znakomici goście – przyjaciele naszej szkoły : Pani Janina Motylewska - nauczycielka, propagatorka turystyki, teatru, gwary Śląska Cieszyńskiego, zdobywczyni Srebrnej Cieszynianki - lauru  gmin Ziemi Cieszyńskiej, Pan Zdzisław Wyleżuch wiceprezes Stowarzyszenia Macierzy Ziemi Cieszyńskiej,  Pan Damian Wróbel – muzyk, organista kościelny, członek zespołu muzycznego i teatralnego, inżynier po szkole muzycznej, jak mówią przyjaciele człowiek orkiestra. Oprócz nich w obradach jury zgodziły się uczestniczyć już po raz kolejny  Panie  Alicja Golisz i Mariola Gańcarczyk.

    Oczywiście nie zabrakło atrakcji.  Pani Janina zademonstrowała jak kiedyś  zakładało się czepek  mężatkom , Pan Zdzisław opowiadał o stroju skoczowskim, Było tez wspólne śpiewanie.

    Jak co roku  wszyscy obecni mogli się delektować tradycyjnym chlebem ze smalcem ufundowanym przez Chatę Chleba  w Górkach oraz słodkościami i kawą zbożową   przygotowanymi  przez nasze Panie kucharki.

    Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i małe upominki. Nagrody dla zwycięzców ufundowane przez Radę Rodziców naszej szkoły wręczyły  - Przewodnicząca  RR P. Marzena Sadlok – Moskała wraz z P. Dyrektor Jolantą Pelic – Bobko.

     

     

    A oto lista zwycięzców:

    W kategorii klas I –III SP:

    I miejsce –  Anna Gruda

    II miejsce – Martyna Szot

    III miejsce – Daria Gluza

    W kategorii klas IV- VI SP:

    I miejsce – Liliana Pilich

    II miejsce – Zofia Fijałkowska

    III miejsce – Judyta Bruchajzer

    W kategorii klas VII – VIII SP i G.:

    I miejsce – Wiktoria Domagała

    II miejsce – Grzegorz Marekwica

    III miejsce – Weronika Kusy

    Konkurs przygotowują od pierwszej jego edycji Panie Alicja Kosmala i Bożena Medwid

    GALERIA

     

     

  • Siatkarki z czeskiego Frydka-Mistka z wizytą w naszej szkole!

    Siatkarki z czeskiego  Frydka-Mistka z wizytą w naszej szkole!

    W dniu 27.03.2019 r. zawitały do naszej szkoły cztery siatkarki klubu TJ SOKOL FRÝDEK-MÍSTEK występującego w czeskiej ekstraklasie. Siatkarki przybyły do naszej szkoły na zaproszenie nauczycielki wychowania fizycznego-Agnieszki Mitręgi, reprezentującej barwy tego klubu. W zajęciach z zawodniczkami  wzięły udział dziewczęta naszej szkoły z klas 8 i 3 Gimnazjum, które przygotowują się do rozegrania zawodów na szczeblu półfinałów wojewódzkich. Obserwatorami  natomiast byli młodsi uczniowie z klas piątych i szóstych. W ramach spotkania została przeprowadzona wspólna rozgrzewka biegowa i rozciąganie, następnie rozgrzewka z piłkami w parach mieszanych  (jedna zawodniczka, jedna uczennica). Kolejnym etapem były ćwiczenia z obroną piłki, a następnie elementy ataku oraz zagrywki. Dalsza część to rozegranie towarzyskiego seta –zawodniczki Frydka-Mistka na reprezentantki naszej szkoły. Końcową częścią spotkania była gra drużyn składających się zarówno z uczennic naszej szkoły jak i zawodniczek. Ćwiczenia przebiegały w sympatycznej atmosferze. Końcowym elementem spotkania były podziękowania złożone na ręce zawodniczek poprzez Panią wice dyrektor naszej szkoły Izabelę Fajkis. Nie zabrakło pamiątkowych, wspólnych fotografii.

    GALERIA

    Naszą szkołę reprezentowały: Gosia Ciężkowska, Karolina Gandor, Kornelia Bul, Laura Palej, Paulina Wardęga, Natalia Waleczek, Emilia Heller i Sonia Świst. Opiekunem drużyny jest Pani Dorota Lenart- Drozd.

    Drużynę Frydka-Mistka reprezentowały: Natalie Radivojevičová, Veronika Šnellyová , Karolina Šprochová, Michaela Hadáčková i Agnieszka Mitręga.

    Naszym zawodniczkom życzymy dalszych sukcesów w kolejnych etapach rozgrywek!!!

    /Agnieszka Mitręga, Dorota Lenart-Drozd/

  • STOP DLA CZADU

    Udanym akcentem zakończył się w naszej szkole program  Wojewody Śląskiego "Czad i ogień. Obudź czujność."

    Klasa 3a, biorąca udział w akcji promującej „STOP dla czadu”, w dniu 25 marca 2019 r. spotkała się ze strażakami ze Skoczowa.

    Na początku strażacy przeprowadzili w klasie szkolenie oraz test dotyczący czadu czyli tlenku węgla. Szkolenie dotyczyło przede wszystkim zagrożeń, udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym, znajomości numerów telefonów alarmowych, a co najważniejsze to jak zapobiegać niebezpieczeństwu i czuć się bezpiecznym. Ciekawym elementem zajęć był pokaz działania czujki czadu. Wszyscy uczniowie zdali na szóstkę egzamin z wiedzy o czadzie i otrzymali dyplomy. Nagrodą dla dzieci była niespodzianka przygotowana przez Państwową Straż Pożarną w Skoczowie. Okazało się, że na placu szkolnym czeka na dzieci wóz strażacki!

    Na zakończenie radosnego spotkania, wspólnym zdjęciu ze strażakami, dzieci  zawołały „Obudź czujność – stop dla czadu”. Dziękujemy!

    Koordynatorem akcji  była Państwowa Straż Pożarna w Cieszynie i w Skoczowie, a opiekunem Jolanta Krzywoń, Renata Bąk wychowawczynie klasy 3a  ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Skoczowie.

     

    zdjęcia:

     

     

     

  • Kulinarne przygody klasy 3f

    Zapraszamy do obejrzenia galerii i filmu

  • KOLEJNY CHEMICZNY SUKCES!

    KOLEJNY CHEMICZNY SUKCES!

    XIV REGIONALNY KONKURS CHEMICZNY DLA GIMNAZJALISTÓW 
    "Z CHEMIĄ NA TY"


    W  środę, 27 marca 2019 r., w Bielskiej Szkole Przemysłowej, odbył się XIV Regionalny Konkurs Chemiczny "Z chemią na Ty" pod honorowym patronatem Dyrektora Delegatury w  Bielsku-Białej - Kuratorium Oświaty w Katowicach. Wzięło w nim udział 37 uczniów z 17 gimnazjów oraz szkół podstawowych podlegających Delegaturze KO w  Bielsku-Białej.
    Konkurs składał się z dwóch części: praktycznej, podczas której uczestnicy identyfikowali związki nieorganiczne  na podstawie reakcji charakterystycznych oraz z części teoretycznej, polegającej na rozwiązywaniu zadań w postaci testu multimedialnego.

    Uczestników obowiązywała znajomość całego materiału objętego programem nauczania chemii w szkole podstawowej i  gimnazjum  oraz umiejętność wykonywania prostych czynności laboratoryjnych.

    Z naszej szkoły, w konkursie uczestniczyło dwoje uczniów: Remik Giec z klasy III A gimnazjum oraz  Daniel Troszok z klasy VIII A szkoły podstawowej. Nasi uczniowie spisali się, jak zawsze na tym konkursie, wyśmienicie, zdobywając: Daniel  – II miejsce, Remik – VII miejsce.

    Gratulujemy!

     

    Jolanta Pelic-Bobko

  • Wygrane zawody rejonowe!

    Wygrane zawody rejonowe!

    W dniu 21.03.2019 r. w Pszczynie odbyły się rejonowe Igrzyska Młodzieży w piłce siatkowej dziewcząt. Do walki w meczu, w którym stawką był awans do ½ finałów wojewódzkich stanęły naprzeciw siebie reprezentantki  Szkoły Podstawowej nr 1 z Pszczyny oraz reprezentujące powiat cieszyński zawodniczki naszej szkoły. Po wyrównanych dwóch pierwszych setach, gdzie w pierwszej partii górą był zespół z Pszczyny, a w drugiej nasze uczennice przystąpiliśmy do seta decydującego. Walka trwała punkt za punkt. Chwila nieuwagi i było już 6:9… Jednak kilka kolejnych dobrych akcji przyniosło punkty naszym dziewczynkom. Set został wygrany 15:12 i cały mecz 2:1 co dało wymarzony awans do ½ finału wojewódzkiego.  Naszą szkołę reprezentowały: Gosia Ciężkowska, Kornelia Bul, Karolina Gandor, Paulina Wardęga, Laura Palej, Gabrysia Farian, Jagoda Barska, Sonia  Świst i Emilia Heller. Opiekunem zwycięskiej drużyny była Dorota Lenart- Drozd.

    /A. Mitręga, D. Lenart-Drozd/

  • Terminy rekolekcji: 1-3 kwietnia

    Terminy rekolekcji: 1-3 kwietnia
    Religia Ewangelicka:
    9:00 - 10:30- klasy 1 -3
    11:00 - 12:30 - klasy 4-8 i gimnazjum

    Religia Katolicka:
    8:30 - klasy 5,6,7
    10:00 - klasy 1,2,3,4
    11:30 - klasy 8 i gimnazjum

    Obiady w tych dniach będą wydawane wg. harmonogramu:

    Katolicy klasy 5,6,7 -godz. 10:00/ po rekolekcjach/
    Ewangelicy klasy 4,5,6,7,8 i gimnazjum - godz. 10:30 /przed rekolekcjami/
    Katolicy 8 i gimnazjum - godz. 11:00 - /przed rekolekcjami/
    Ewangelicy 1,2,3- godz. 11:00 / po rekolekcjach/
    Katolicy 1,2,3,4, - godz. 11:30/po rekolekcjach/

    W czasie rekolekcji przewozy uczniów z Bładnic zostają odwołane.

     

     

  • Ogłoszenie

    Do  czwartku 28 marca do godz. 15.00  - zgodnie z Zarządzeniem Burmistrza Miasta Skoczowa z dnia 31 stycznia 2019 r. konieczne jest złożenie oświadczenia przez rodziców/opiekunów prawnych o woli przyjęcia dziecka do szkoły.

    druk.docx

strona:

Aktualności

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 8 w Skoczowie
    ul. Morcinka 20
    43-430 Skoczów
  • (+48) 33479-30-20

Galeria zdjęć