WYNIKI II TURNIEJU Z Z 20XII 2019
1 MACIEJ MACHERZYŃSKI - 13PKT
2 JAKUB ZIPSER - 11PKT
3 PIOTR NIEMIEC - 10PKT
4 JAN KOLONDRA - 9PKT
5 KASPER KONDERLA - 8PKT
6 JAKUB KLEMIŃSKI - 7PKT
7 JAKUB MATUSZEK - 6PKT
8 SZYMON KOCOŃ - 5 PKT
9 NATALIA KUBIAK - 4PKT
WTNIKI II TURNIEJU 19.11.2019
1 MACIEJ MACHERZYŃSKI -13PKT
2 JAKUB ZIPSER 11PKT
3 JAN KOLONDRA 10PKT
4 JAKUB KLEMIŃSKI 9PKT
5 PIOTR NIEMIEC 8PKT
6 KASPER KONDERLA 7PKT
7 JAKUB MATUSZEK 6 PKT
8 NATANIEL GROCHOLSKI 5 PKT
9 MAGDA NIEMCZYK 4PKT
WYNIKI I TURNIEJU Z CYKLU ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO SZKOŁY
1. JAN KOLONDRA 13 PKT
2. MACIEJ MACHERZYŃSKI 11 PKT
3. PIOTR NIEMIEC 10 PKT
4-6 JAKUB MATUSZEK 8 PKT
4-6 JAKUB KLEMIŃSKI 8 PKT
4-6 KASPER KONDERLA 8 PKT
7. IGOR WASZUT 6 PKT
PODAJEMY WYNIKI CZOŁOWEJ DZIESIĄTKI CAŁOROCZNEGO CYKLU ROZGRYWEK O MISTRZOSTWO SZKOŁY W SZACHACH 2018/2019
SZ. GABRYŚ - 61 PUNKTÓW - tytuł mistrza na rok 2018/2019
M. MACHERZYŃSKI - 59 PKT - wicemistrz
J. ZIPSER - 52 PKT - 3 miejsce
J. KOLONDRA - 51 PKT
P. NIEMIEC - 29 PKT
J. MATUSZEK - 35 PKT
K. KONDERLA - 27 PKT
M. LEŚNIAK - 21 PKT
P. ZBIJOWSKI - 18 PKT
M. ODZIOMEK - 16 PKT
ŁĄCZNIE W ROZGRYWKACH UDZIAŁ WZIĘŁO 17 UCZNIÓW
w klasyfikacji klas najmłodszych wygrał P. Niemiec, a wśród dziewcząt A. Muras
WYNIKI VI TURNIEJU 22.03.2018
M. MACHERZYŃSKI - 13 PUNKTÓW
J.ZIPSER - 11 PUNKTÓW
J.KOLONDRA - 10 PUNKTÓW
E.MROZOWSKI - 9 PUNKTÓW
I.WASZUT - 8 PUNKTÓW
J.MATUSZEK - 7 PUNKTÓW
P.NIEMIEC - 6 PUNKTÓW
A.MURAS - 5 PUNKTÓW
PO VI TURNIEJU WYŁONIŁA SIĘ CZOŁÓWKA WALCZĄCA O PIERWSZE MIEJSCA
M.MACHERZYŃSKI - 58 PUNKTÓW
S.GABRYŚ - 57 PUNKTÓW
J.KOLONDRA - 54 PUNKTY
T.DADOK - 52 PUNKTY
J.ZIPSER 49 PUNKTÓW
W KLASYFIKACJI KLAS I - III SP PROWADZI J.MATUSZEK ID
ZAŚ W KLASYFIKACJI DZIEWCZĄT A.MURAS IVE
WYNIKI V TURNIEJU 9.03.2018
S. GABRYŚ - 13 PUNKTÓW
M. MACHERZYŃSKI - 11 PUNKTÓW
J. ZIPSER - 10 PUNKTÓW
T. DADOK - 9 PUNKTÓW
J. KOLONDRA - 8 PUNKTÓW
E. MROZOWSKI - 7 PUNKTÓW
J. MATUSZEK - 6 PUNKTÓW
M. ODZIOMEK - 5 PUNKTÓW
P. NIEMIEC - 4 PUNKTY
WYNIKI IV TURNIEJU 20.12.2017
T.DADOK - 13 PUNKTÓW
M.MACHERZYŃSKI - 11 PUNKTÓW
S.GABRYŚ - 10 PUNKTÓW
J.ZIPSER - 9 PUNKTÓW
J.KOLONDRA - 8 PUNKTÓW
M.ODZIOMEK - 7 PUNKTÓW
E.MROZOWSKI - 6 PUNKTÓW
J.MATUSZEK - 5 PUNKTÓW
A.MURAS - 4 PUNKTY
P.NIEMIEC - 3 PUNKTY
J.SZKORUPA - 2 PUNKTY
WYNIKI III TURNIEJU
M.MACHERZYŃSKI -13 PUNKTÓW
T.DADOK - 11 PUNKTÓW
S.GABRYŚ - 10 PUNKTÓW
J.KOLONDRA - 9 PUNKTÓW
J.ZIPSER - 8 PUNKTÓW
REGULAMIN ROZGRYWEK SZACHOWYCH O MISTRZOSTWO SZKOŁY
WYNIKI I TURNIEJU - 5.10.2017
1 miejsce Szymon Gabryś - 13 pkt
2 miejsce Jan Kolondra - 11 pkt
3 miejsce Jakub Zipser -10 pkt
4 miejsce Maciej Macherzyński - 9 pkt
5 miejsce Tymoteusz Dadok - 8 pkt
6 miejsce Miłosz Odziomek - 7 pkt
7 miejsce Małgorzata Ciężkowska - 6 pkt
8 miejsce Igor Waszut 5 pkt
9 miejsce Anna Muras 4 pkt
WYNIKI II TURNIEJU - 12.10.2017
1 miejsce Jan Kolondra - 13 pkt
2 miejsce Szymon Gabryś - 11 pkt
3 miejsce Tymoteusz Dadok - 10 pkt
4 miejsce Maciej Macherzyński - 9 pkt
5 miejsce Igor Waszut - 8 pkt
Rozgrywki szachowe w naszej szkole mają wieloletnią tradycję.
Przypominamy mistrzów z poprzednich lat.
Rok szkolny |
Imię nazwisko mistrza |
klasa |
1989/1990 |
Bogusław Strządała |
8d SP |
1990/1991 |
Jakub Koziołek |
7e SP |
1991/1992 |
Krzysztof Lutczyn |
8d SP |
1992/1993 |
Tomasz Macherzyński |
7e SP |
1993/1994 |
Tomasz Macherzyński |
8e SP |
1994/1995 |
Łukasz Pietrzyk |
5e SP |
1995/1996 |
Łukasz Pietrzyk |
6e SP |
1996/1997 |
Łukasz Pietrzyk |
7e SP |
1997/1998 |
Łukasz Pietrzyk |
8e SP |
1998/1999 |
Dominika Pietrzyk |
4c SP |
1999/2000 |
Dominika Pietrzyk |
5c SP |
2000/2001 |
Dominika Pietrzyk |
6c SP |
2001/2002 |
Dominika Pietrzyk |
1a gimnazjum |
2002/2003 |
Dominika Pietrzyk |
2a gimnazjum |
2003/2004 |
Dominika Pietrzyk |
3a gimnazjum |
2004/2005 |
Przemysław Majda |
1c gimnazjum |
2005/2006 |
Przemysław Majda |
2c gimnazjum |
2006/2007 |
Kamil Słowiena |
6c SP |
2007/2008 |
Waldemar Krehut |
1c gimnazjum |
2008/2009 |
Konrad Chrapek |
5a SP |
2009/2010 |
Konrad Chrapek |
6a SP |
2010/2011 |
Piotr Gabryś |
1b gimnazjum |
2011/2012 |
Piotr Gabryś |
2b gimnazjum |
2012/2013 |
Piotr Gabryś |
3b gimnazjum |
2013/2014 |
Michał Padło |
1b gimnazjum |
2014/2015 |
Michał Padło |
2b gimnazjum |
2015/2016 |
Szymon Gabryś |
5b SP |
2016.2017 |
Szymon Gabryś |
6b SP |