Upowszechnianie

Upowszechnianie projektu ma swoje etapy.

1. W pierszym etapie Rada Pedagogicza została poinformowana o przystąpieniu naszej szkoły do projektu unijnego „Mobilność kadry edukacji szkolnej” Tytuł: KA1 Mobilność edukacji szkolnej, którego wniosek został złożony 2.02.2016 r. Projekt dotyczy: "Wychowanie fizyczne w szkole podstawowej. Dziecko postrzega swoje ciało w świecie” oraz jego realizacją. Odbyło się to 11.01.2017 na konferencji Rady Pedagogicznej.

2. Kolejnym punktem upowszechniania było założenie zakładki na stronie szkoły dotyczącej projektu.

3. Etap następny to upowszechnienie I i II etapu zrealizowanego projektu na stronie Gminy Skoczów.

.

4. Pierwsza edycja I i II etapu zrealizowanego projektu w „ Głosie Ziemi Cieszyńskiej”

5. Umieszczenie artykułu o zrealizowanym do tej pory projekcie w „ Wieściach Skoczowa”

6. Równocześnie z systematycznym ukazywaniem się informacji w prasie oraz Internecie, pojawiła się na korytarzu naszej szkoły gazetka. Jest ona podsumowaniem pierwszej i drugiej fazy projeku, czyli przygotowywaniem kadry nauczycieli do mobilności oraz sam udział w mobilności.

7. Przedstawienie I i II etapu realizacji projektu w prezentacji Power Point  na Radzie Pedagogicznej w dniu 19.06.2017

power-point-z-filmami-prezentacja--1-i-2-etap-projektu.ppsx

Prezentacja_-_3_i_4_etap_projektu.pptx

8. W dniu 23.10.2017 r. odbyło się spotkanie upowszechniające nasz projekt, na które zostali zaproszeni przedstawiciele władz miasta Skoczowa, dyrektorzy i nauczyciele szkół miasta Skoczowa, Gminy Skoczów oraz regionu.

Na spotkaniu przedstawiono prezentację multimedialną z realizacji czterech etapów projektu oraz promowano kuchnię włoską w postaci przystawek do skosztowania.

9. Również na stronie naszej gminy pojawiła się formacja o spotkaniu:

10.  Druga edycja realizacji III i IV etapu projektu  w "Głosie Ziemi Cieszyńskiej"