KONKURS DZIENNIKARSKI

26 lutego 2015 roku oficjalnie zakończyła się III edycja szkolnego konkursu dziennikarskiego . Uczniowie z grup integracyjnych klas IV - VI szkoły podstawowej i I - III gimnazjum również brali w nim udział .Opisywali wyprawę swoich marzeń .

Laureatami konkursu w grupie integracyjnej są :

- w kategorii szkoła podstawowa

1 miejsce ŁUKASZ FIGURA KL. VI A

2 miejsce ŁUKASZ KRZYWOŃ KL.VI C

3 miejsce KAMILA SZAJTER KL. V A

- w kategorii gimnazjum

1 miejsce SARA CZAKON KL. IIA

2 miejsce KAROLINA SIEKIERKA KL. II C

3 miejsce AGNIESZKA SIDZINA KL. III A

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

20 marca 2015 roku w bibliotece szkolnej odbyła się II edycja konkursu pięknego czytania dla uczniów z grup integracyjnych . Uczniowie rywalizowali o tytuł "MISTRZA CZYTANIA" .

Uczestnicy  zaprezentowali swoją umiejętność czytania interpretując fragment  basni H.Ch. Andersena "Brzydkie kaczątko" , książek M. Jarockiej "Piekielna rodzinka" i M. Kownackiej " Kajtkowe przygody" oraz fragmenty "Małego  Księcia"                                   A. de Saint - Exupery.

Mistrzem czytania  szkoły podstawowej została  WIKTORIA KĘDZIERSKA z klasy 6c

wyróżnienia otrzymali : Klaudia Kocoń z klasy 6 c i Kamila Szajter z klasy 5 a .

Mistrzem czytania  gimnazjum został MAREK MATLĘGA z klasy III A

wyróznienia otrzymali : Karolina Siekierka z klasy II C i Sara Czakon z klasy II A .

A oto uczestnicy konkursu .

i zwycięzcy

I. B.