Informacje ogólne Rajdy - Relacje Galeria - linki Dokumenty do pobrania Skoczów zaprasza w Beskidy Aktualności

Szkolne Koło PTTK

Skoczów zaprasza w Beskidy

Skoczów zaprasza w Beskidy - 2016

Na stałe w kalendarz imprez wpisał się gminny konkurs: „Skoczów zaprasza w Beskidy”. Nie inaczej było i w tym roku... Konkurs składa się z dwóch części: pleneru malarskiego, który odbył się 17.05.2016r. i konkursu turystycznego, który odbył się 19.05.2016r. Nad Plenerem Malarskim, który odbył się na wzgórzu „Kaplicówki”, czuwał Hieronim Szewczyk. Prace zwycięzców zostały zaprezentowane i nagrodzone na  wystawie w dniu konkursu turystycznego. A oto wyniki:

Kategoria: 1-3 Szkoły Podstawowe:                                   Kategoria: OPEN

I miejsce – Kinga Zdunek                                          I miejsce – Małgorzata Krzywoń

II miejsce- Karolina Łomozik                                      II miejsce – Eryk Korus

III miejsce – Michał Suchonka                                  III miejsce – Martyna Leśniak

Konkurs Turystyczny odbył się 19.05.2016r. i składał się z dwóch części: teoretycznej i sprawnościowej. Po napisaniu testu uczniowie przystąpili do części sprawnościowej, w której zmierzyli się z: rozkładaniem namiotu na czas, torem przeszkód do pokonania na rowerze i - co okazało się największą trudnością - obieraniem ziemniaków na czas. Oto wyniki:

Kategoria: 4-6 Szkoły Podstawowe:

I miejsce -  SP-3 w składzie: Natalia Przybyła, Julia Buda, Kacper Kubaczka

II miejsce – SP-8 w składzie: Wiktoria Domagała, Sara Greń, Gabriela Farian

III miejsce- SP Ochaby w składzie: Jakub Płodczyk, Monika Sawczuk, Julia Kóska

Wyróżnienie dla SP-1 w składzie: Tomasz Berger, Kinga Zdunek, Mateusz Oleś

Konkurs zorganizowany był przez Stowarzyszenie "Ósemka" i współfinansowany przez Urząd Miejski w Skoczowie.

Wszystkim uczestnikom i opiekunom serdecznie gratulujemy i do zobaczenia za rok...

Tomasz Jaworski

Zapraszamy do galerii.

Skoczów zaprasza w Beskidy - 2016 - informacje

Jak co roku zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie turystycznym " Skoczów zaprasza w Beskidy", który składa się z dwóch części - pleneru malarskiego (17 V)  i konkursu wiedzy i umiejętności turystycznych (19 V).

W załącznikach znaleźć można wszystkie potrzebne dokumenty.

konkurs_zaproszenie_2016.doc

konk_malarski_1-3__open_2016.doc

lista_zgloszeniowa_k._turyst_2016.doc

regulamin_k._turystyczny_2016.doc

karta_zgloszeniowa_k._plast._1-3_2016.doc

karta_zgloszeniowa_k._plastyczny_k._open_2016.doc

Organizatorami konkursu są panowie: Hieronim Szewczyk oraz Tomasz Jaworski.